Kurs Fotografii

Kursy fotograficzne Rzeszów

Cyk, cyk, pstryk, pstryk i mamy foteczkę.  To wszystko brzmi tak prosto. Rzeczywistość jest jednak nieco inna. Profesjonalna fotografia rządzi się swoimi prawami a za jej pięknem kryje się coś więcej niż naciśnięcie spustu migawki w aparacie. Znajomość sprzętu, wiedza dotycząca wykorzystania dostępnego wyposażenia, ustawienie odpowiednio oświetlenia to tylko część rzeczy, które należy znać aby następnie z sukcesem wykorzystać je w tracie swojej pracy z fotografią.

Fotografia może być pasją bądź sposobem na zarabianie a najlepiej, gdy jest jednym i drugim. Niezależnie od pobudek, jeśli interesujesz się fotografią i chciałbyś robić to hobbystycznie, lecz nieco bardziej umiejętnie bądź też pragniesz zajmować się fotografią zawodowo i stawiasz swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, profesjonalny kurs fotograficzny będzie właściwym początkiem Twojej fotograficznej drogi.

SkyPeak wraz z placówką kształcenia ustawicznego Akademia Polska,  oferuje kursy fotograficzne Rzeszów, dzięki którym zyskasz niezbędną wiedzę oraz umiejętności, poprawisz warsztat, zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje skrzydła. Od podstaw nauczysz się fotografii, zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej; szczegółowo poznasz sprzęt, zaznajomisz się z jego funkcjami i obsługą; będziesz miał dostęp do profesjonalnego i w pełni wyposażonego studia, pracując pod okiem specjalistów; poznasz podstawy obróbki zdjęć, stworzysz własne portfolio oraz ukierunkujesz swoje zainteresowania sprawdzając, który rodzaj fotografii jest najbliższy Twojemu sercu. Oczywiście rozpoczynamy od podstaw teoretycznych, natomiast nie ukrywamy, że najważniejsza jest praktyka- w końcu to ona czyni mistrza.

Fotografowanie to sztuka połączona z solidnym rzemiosłem. Wykonanie dobrych zdjęć wymaga opanowania odpowiedniego warsztatu. Nie wystarczy jedynie nacisnąć spust migawki – fotografowanie to proces, na który składa się wiedza oraz praktyczne umiejętności.

Kursy fotograficznye są przeznaczonye dla osób, które:

kurs podstawy fotografii cyfrowej - Rzeszów

Temat 1:

Temat 2:

Temat 3:

Temat 4:

Temat 5:

Temat 6:

Temat 7:

Temat 8:

Temat 9:

Czas trwania kursu:  7 spotkań po 3 godziny lekcyjne.

Zajęcia raz w tygodniu w małych grupach:

Grupa 1 wtorki godz. 18:30 – 21:30

Grupa 2 środy godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Studio Skypeak, Rzeszów ul. Piłsudskiego 34 (galeria Europa II) 

Sala multimedialna: Akademia Polska, Rzeszów ul. Poniatowskiego 13A (obok galerii Graffica) 

Cena: 990 zł

Kurs organizowany jest przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego. Po każdym kursie otrzymujesz od nas zaświadczenie wydane wg MEiN (Ministerstwo Edukacji i Nauki) które poświadcza zdobyte kompetencje. Organizatorem kursów w studiu jest właściciel marki Skypeak – Akademia Polska. 

 

kurs Fotografii - indywidualne

Kursy prowadzone są indywidualnie lub dla małych grup, dlatego program jest dobrany konkretnie pod Twoje potrzeby. Ogromną wagę przywiązujemy do umiejętności praktycznych, bo to one są w zawodzie fotografa najważniejsze. Po kursie będziesz dysponować wiedzą, która pozwoli Ci wykonywać profesjonalne zdjęcia w dodatku zrobisz to z łatwością i prawdziwą pasją.

Proponowane przez nas kursy fotograficzne w Rzeszowie są na tyle elastyczne, iż jesteśmy w stanie modyfikować zarówno ich zakres, jak i sam przebieg, w zależności od stopnia Twojej wiedzy- na naszych kursach nie będziesz się nudzić, bowiem jeśli jakiś temat jest Ci już znany, przechodzimy dalej i skupiamy się na tym, co najbardziej Cię interesuje lub czemu chciałbyś poświęcić więcej czasu. Szkolenia prowadzą doświadczeni fotografowie, którzy w fachowy i przyjemny sposób wprowadzą Cię w tajniki pracy z aparatem. Nie zastąpi tego żaden, choćby najlepszy podręcznik czy webinar na YouTube. 

Szkolenia odbywają się w studio SkyPeak, mieszczącym się w centrum Rzeszowa. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, dla których fotografia jest czymś więcej, niż zwykłym „klikaniem’ zdjęć.

Czas trwania kursu zależy od Ciebie. Jednak nie mniej niż 4 godziny.  

Cena za kurs:

  • indywidualny – 150zł/h
  • 2 osoby – 200zł/h
  • 3 – 4 osoby 250zł/h

Prowadzący:

Krzysztof Bączkowski – Absolwent kierunku fotograficznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od 2013r. prowadzi działalność szkoleniową.  Od 2018r. prowadzi Rzeszowskie studio fotograficzne Skypeak.pl. Specjalizuje się w fotografii studyjnej i portretowej. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ciekawych poradników dotyczących fotografii. Założyciel i obecny dyrektor Placówki Akademia Polska. Trener modułu „Własna Działalność” standardu VCC. Oprócz wiedzy z zakresu fotografii, posiada praktyczną wiedzę na temat zakładania, promowania i prowadzenia własnej działalności.